Przebieg współpracy

Krok 1

Wypełnij brief – formularz z pytaniami, dzięki którym poznamy Twoje oczekiwania dotyczące wyglądu i funkcjonalności zamawianej strony internetowej.
Brief umożliwi nam również przygotowanie dokładnej wyceny Twojego zamówienia oraz określenie terminu jego realizacji.

Krok 2

Na wskazany w briefie adres e-mail wyślemy do Ciebie wycenę zamówienia. Gdy ją zaakceptujesz prześlij dane do sporządzenia umowy (nazwę i adres firmy, NIP) w odpowiedzi na adres  .

 Krok 3

Po otrzymaniu danych do umowy prześlemy do Ciebie jej wzór. W umowie wyszczególnimy wszystkie elementy zawarte w briefie. Gdy umowa spełnia Twoje oczekiwania prosimy o jej wydrukowanie, podpisanie i odesłanie do nas. Wszystko to można uczynić bez wychodzenia z biura – w pełni respektujemy zeskanowane lub sfotografowane dokumenty. W kolejnym kroku prześlemy do Ciebie umowę podpisaną przez nas. Jeśli preferujesz klasyczną papierową formę umowy to również nie ma problemu. Otrzymasz ją kurierem.

Krok 4

Prześlemy do Ciebie projekt graficzny strony do akceptacji. Jest to grafika, która wizualizuje wygląd przyszłej strony www.
Dążymy do 100% satysfakcji każdego klienta, dlatego dopiero gdy okaże się ona dla Ciebie zadowalająca przechodzimy do realizacji zadania.

Krok 5

Na tym etapie implementujemy zaakceptowaną grafikę. Rozpoczynamy prace programistyczne. Wdrażamy funkcjonalności.
Podłączamy domenę. Instalujemy skrypty na serwerze.
Gotową stronę internetową testujemy na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych oraz telefonach komórkowych i tabletach. Gdy strona przechodzi pomyślnie wszystkie testy przekazujemy Ci wszystkie hasła dostępowe do strony.
Zgodnie z umową strona zostaje objęta dożywotnią gwarancją tak długo jak przechowujesz ją na serwerach, które obsługujemy.

Creative Technology

Piotr Kaczorowski

e-mail:

tel.:


Kontakt
Pola oznaczone * są wymagane.