Przebieg współpracy

Krok 1

W przypadku nieszablonowego projektu (CRM, CMS, Aplikacja bazodanowa o określonej funkcjonalności itp.) Zadzwoń lub napisz. Jeśli przedmiotem Twojego zamówienia jest strona internetowa najlepiej będzie jeśli wypełnisz brief – formularz z pytaniami, dzięki któremu poznam Twoje oczekiwania dotyczące wyglądu i funkcjonalności zamawianego projektu.
Brief umożliwi mi również przygotowanie dokładnej wyceny Twojego zamówienia oraz określenie terminu jego realizacji.

Krok 2

Na wskazany w briefie adres e-mail wyślę do Ciebie wycenę zamówienia. Gdy ją zaakceptujesz prześlij dane do sporządzenia umowy (nazwę i adres firmy, NIP) w odpowiedzi na adres  .

 Krok 3

Po otrzymaniu danych do umowy prześlę do Ciebie jej wzór. W umowie wyszczególnię wszystkie elementy zawarte w briefie. Gdy umowa spełnia Twoje oczekiwania proszę o jej wydrukowanie, podpisanie i odesłanie do mnie. Wszystko to można uczynić bez wychodzenia z biura – w pełni respektuję zeskanowane lub sfotografowane dokumenty. W kolejnym kroku prześlę do Ciebie umowę podpisaną przeze mnie. Jeśli preferujesz klasyczną papierową formę umowy to również nie ma problemu. Otrzymasz ją kurierem.

Krok 4

Prześlę do Ciebie projekt graficzny strony do akceptacji. Jest to grafika, która wizualizuje wygląd przyszłej strony www.
Dążę do 100% satysfakcji każdego klienta, dlatego dopiero gdy okaże się ona dla Ciebie zadowalająca przechodzę do realizacji zadania.

Krok 5

Na tym etapie implementuję zaakceptowaną grafikę. Rozpoczynam prace programistyczne. Wdrażam funkcjonalności.
Podłączam domenę. Instaluję skrypty na serwerze.
Gotową stronę internetową testuję na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych oraz telefonach komórkowych i tabletach. Gdy strona przechodzi pomyślnie wszystkie testy przekazuję Ci hasła dostępowe do strony.
Zgodnie z umową strona zostaje objęta dożywotnią gwarancją tak długo jak przechowujesz ją na serwerach, które obsługuję.

Frontend Developer

Piotr Kaczorowski

e-mail:

tel.: