Blog

projektowanie sklepów www gdańsk

Blog informacyjny w technologii RWD , zbudowany w oparciu o lekki i elastyczny CMS WordPress.

WordPress

jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny (od słowa „wolność”), jak i darmowy.

Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.

Niewątpliwie siła WordPressa tkwi w jego społeczności, która tworzy na tą platformę szablony oraz wtyczki, które rozszerzają jego funkcjonalność o wiele nowych funkcji. Wygodny panel zarządzania oraz możliwość edycji wszystkiego w prosty i intuicyjny sposób to kolejne argumenty przeważające na korzyść WordPressa.

Obecnie, witryny oparte o platformę WordPress są czasami trudne do zidentyfikowane, ponieważ na WordPressie nadal chętnie stawia się blogi, ale również coraz więcej firm posiada swoje wizytówki na tym systemie.

Intensywny rozwój WordPressa, nowe i świeże pomysły jego programistów oraz społeczności, która współtworzy jego sukces zapowiada jeszcze większą dominację tej platformy w Internecie.

WordPress jednym z najbardziej popularnych systemów CMS na świecie.

Frontend Developer

Piotr Kaczorowski

e-mail:

tel.: