Ile kosztuje strona WWW?

Strona internetowa to nie tylko Twoja wizytówka – to wirtualna wersja Twojej działalności osobistej, biznesowej czy artystycznej. W Creative Technology rozumiemy, że każda strona WWW musi być dostosowana do konkretnych potrzeb każdego klienta. Dlatego koszt usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od funkcjonalności jakie będzie miała gotowa witryna.

By zapewnić przejrzystość procesu wyceny, przygotowaliśmy formularz, który pozwoli Ci zorientować się za co konkretnie płacisz. Podkreślamy, że wycena jest darmowa i nie zobowiązuje w żaden sposób do dokonania zakupu. Jest to bezpieczny i prosty sposób, by zorientować się jaki jest koszt poszczególnych elementów usługi i jakie funkcjonalności zmieszczą się w planowanym przez Ciebie budżecie. Na podstawie formularza stworzymy kosztorys strony szytej na Twoją miarę.

Dla wygody naszych Klientów podzieliliśmy strony na cztery grupy:

Strona osobista – jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nowymi mediami, chcesz mieć przejrzystego bloga lub galerię bez martwienia się o reklamy, regulaminy, czy politykę prywatności wielkich portali. Za niewielką cenę możesz mieć w pełni funkcjonalną, prostą stronę www pod własną domeną.

Strona praktyczna – konwencjonalna, praktyczna strona www idealna dla małych firm; w cenie zapewniamy firmowe skrzynki mailowe, formularz kontaktowy, baner itp.

Strona prestiżowa – nowoczesna, niedroga strona o niekonwencjonalnych funkcjonalnościach i nieograniczonej liczbie podstron.

W pakiecie korporacyjnym zapewniamy dodatkowo projekt strony „od czystej kartki” – żadnych gotowych szablonów, zaprojektujemy wraz z Tobą stronę, jakiej nie ma nikt inny.

Szczegóły pakietów znajdziesz tutaj: https://ctechnology.pl/cennik-pakiety/

Podane ceny stanowią jedynie orientacyjne punkty wyjściowe; konkretna oferta będzie ustalana indywidualnie na podstawie formularza oraz ewentualnych dodatkowych ustaleń. Naszym celem jest skomponowanie oferty dostosowanej do Twoich potrzeb, mieszczącej się w założonym przez Ciebie budżecie.

Frontend Developer

Piotr Kaczorowski

e-mail:

tel.: