Osiągnięcie sukcesu w firmie zależy od właściwej strategii marketingowej. Z biegiem lat reklama ze zwykłych ulotek i wzmianek prasowych przeszła w marketing online. Strony internetowe, blogi, media społecznościowe, wszystko to pełni dziś kluczową funkcję w promocji biznesu. Chcąc dowiedzieć się o tym więcej, zajrzyj na nowo powstałą stronę CreativeTegchnology. Pod adresem https://ctechnology.pl/ znajdziesz masę praktycznych porad dotyczących prowadzenia strony internetowej.

Co nowego na stronie CreativeTechnology?

Po pierwsze.

Decydując się na wejście w świat biznesu online, wybierasz rozsądnie, ponieważ internet to doskonałe środowisko do promocji marki. Sama decyzja to już krok w przód. Jednak, aby zaspokoić potrzeby potencjalnych klientów w internecie, musisz dać im coś więcej niż zwykłą stronę z ofertą usług.

Urozmaicając ofertę o usługi dodatkowe i praktyczną wiedzę, stawiasz się w korzystnej pozycji do pozyskania klienta.

Dlatego w naszej firmie, tworząc stronę internetową, dajemy coś więcej. Kompleksowość usługi przedstawić można w kilku krokach.

1. Kompleksowe projektowanie stron internetowych, sklepów e-commerce, wizytówek dla firm. Atrakcyjne przedstawienie najważniejszych informacji o firmie;

2. Dostosowanie witryn na potrzeby urządzeń mobilnych, spełniających oczekiwania użytkowników smartfonów;

3. Wykorzystanie intuicyjnych metod nawigacji po stronie, ułatwiających klientowi szybkie poruszanie się pomiędzy podstronami;

4. Łączenie strony z profilami w mediach społecznościowych, dających szybki kontakt z potencjalnymi klientami;

5. Dopasowanie tematycznych grafik, upiększających wygląd witryny.

Nowe znaczy lepsze?

Po drugie.

Projektując nową witrynę internetową, skupiliśmy się na funkcjonalności. Dziś każdy klient decydujący się na odwiedziny naszej WWW poza listą usług otrzymuje w pełni darmowy pakiet praktycznej wiedzy. Informacje te spakowane są w postać bloga pod adresem:

https://ctechnology.pl/blog/.

Można go czytać do porannej kawy, w wolnej chwili od pracy czy przy wieczornym przeglądaniu internetu.

Dlaczego warto wybrać CreativeTechnology?

Chcąc zapewnić gwarancję dobrze wykonanej pracy, zachęcamy do odwiedzin strony. Po ówczesnym kontakcie jesteśmy w stanie przedstawić reprezentatywne portfolio naszej firmy.

Czy warto? Pamiętaj, że 10 pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakup w Creative Technology, otrzymują 10% zniżki na wszystkie usługi lub bon na 200zł dla usług > 1000 zł (promocja ważna do końca marca 2019).

Jeśli zatem potrzebujesz nowej strony i cenisz sobie oszczędność, napisz na adres office@ctechnology.pl i zapytaj o usługę. Zwykły mail do niczego Cię nie zobowiązuje, więc dlaczego nie spróbować?